Pirmas puslapis   LT  |  EN  |  RU


Baltijos cirkas

Apsilankymai
Šiandien: 25
Iš viso: 327176
Cirkas atvažiuoja! Kur? Tai sužinosite apsilankykę mūsų svetainėje ryt!Artistai, klounai, šou, gyvunai, kupranugariai, gyvatės


Artistai, klounai, šou, gyvunai, kupranugariai, gyvatės
Muziejus

1. Šiuo metu Baltijos cirko muziejaus klounų ekspozicijoje jau apsigyveno beveik 2000 eksponatų! Tai klounai, kurie atkeliavo iš kaimyninių bei tolimų šalių. Piešti, megzti, susiūti iš medžiaginių lopynėlių, drožti iš medžio, keramikiniai, sidabriniai, stiklo klounai - įvairiausi, dideli ir miniatiuriniai, labai linksmi ir liūdnoki, gražūs, šmaikštūs ir žaismingi - laukia vaikų į svečius... Mūsų sukaupta kolekcija stebisi net visko matę cirko artistai, atvykstantys į Lietuvą gastrolių. 

Šią ekspoziciją gali aplankyti kiekvienas susidomėjęs. Dažniausiai lankosi grupės iki 15 žmonių (yra buvę net ir 43 vienu metu). Taigi, atvykstant iš kitų miestų tikrai priimsime ir labai dideles grupes, visiems parodysime klounų ekspoziciją, pažintinį istorinį filmą apie cirko kolektyvą "Vilnius", atsakysime į visus klausimus apie cirko meną ir, esant norui, parodysim ištraukas iš cirko pasirodymų gyvai.

Jūs taip pat galite pasidalinti eksponatu su cirku. Jei turite namie klouno statulėlę ar kitaip pavaizduotą klouną ir, jei jau norėtumėte jam surast kitą gyvenamą vietą, galite atsiųsti jį mums ir papildyti klounų kompaniją dar vienu. Jei pageidaujate, galime prie Jūsų atsiųsto klouno užrašyti jo šeimininko vardą. Mes su malonumu priimsime Jūsų dovaną ekspozicijai.

 

Baltijos cirko klounų ekspozicijos adresas:

VšĮ "Baltijos cirkas"

Drobės g. 31

LT-45189, Kaunas.

 

2. Maloniai kviečiame aplankyti fotomenininko ir cirko gerbėjo Sigito Kancevičiaus ciklo "Cirkas iš kitos pusės" darbų ekspoziciją. Šie darbai atskleis cirko artistų netikėčiausias "normalaus" buitinio gyvenimo akimirkas. Įdomiai, intriguojančiai, šmaikščiai ir nuoširdžiai.

 

3. Ruošiama pažintinė ekspoziciją cirko istorijos, lietuviško cirko praeities ir dabarties, cirko įdomybių temomis. Čia bus eksponuojami artistų asmeniniai daiktai, originalios nuotraukos, dokumentai, kostiumai, afišos, programėlės, rekvizitas - autentiški, cirko dvasia persmelkti eksponatai... Tai bus tikra kėlionė į nepažintą ir stebuklingą cirko pasaulį.

Manome, kad šį ekspozicija turėtų sudominti tiek vaikus, tiek suaugusiuosius... Laukite stebuklo :)

 

Dėl apsilankymo kreipkites į kontaktinius asmenis.